ШЕКСПІР ТА САКРАЛЬНА ГЕОГРАФІЯ БРИТАНІЇ
DOI:
https://doi.org/10.18524/2410-2601.2018.1(29).146532Ключові слова:
сакральне, Британія, Шекспір,Анотація
В статті розглядаються міфопоетичні уявлення про сакральну географію Великої Британії. На прикладі «Короля Ліра» показано, що вони формують смислове тло «британських» п’єс Шекспіра. Врахування цього смислового рівня значно збагачує розуміння тексту.
Посилання
Geoffrey of Monmouth (1984) Istoriya Brittov [Historia Regium Britannia], Geoffrey of Monmouth. Istoriya Brittov. Zhizn Merlina, red. A. D. Mikhailov, Moskva, Nauka. 286 p.
Huizinga J. (1994) Homo Ludens, Kyiv, Osnovy, 250 p.
Eliade M. (2001) Svyashchennoye i mirskoye [The Sacred and the Profane], Eliade M.. Mefistofel i androgin, Kyiv, Osnovy, p. 7–116.
Pinskiy L. E. (1989) Magistralnyy syuzhet [Magistral plot], Moskva, Sovetskiy pisatel, 412 p.
Rees A., Rees B. (1999) Naslediye keltov [Celtic Heritage], Moskva, Enigma, 480 p.
Whitfield P. (2000) Mapping the World, L.,The Folio Society, 260 p.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2020 Докса
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Attribution-NonCommercial 4.0 International (CC BY-NC 4.0).
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) роботи, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).