УКРАЇНСЬКИЙ ГУМОР НА СТОРІНКАХ РАННІХ ПОВІСТЕЙ МИКОЛИ ГОГОЛЯ
DOI:
https://doi.org/10.18524/2410-2601.2020.1(33).211972Ключові слова:
Гоголь, гумористичний фольклор, ранні повісті, сміхова культура, українська міфологіяАнотація
Виділена особливість відображення українського гумористичного фольклору в ранніх повістях М. Гоголя. Привернута увага до своєрідного відтворення митцем звичаїв та сміхової культури українського народу, а також до інтерпретації української міфології.Посилання
Vinok, M. W. (1989) Hoholu. Hohol i chas [Gogol. Gogol and time], Kharkiv: Prapor, 254 p.
Hohol, N. W. (1989) Wechera na khutore blyz Dykanky. Myrhorod [Dinner at a small village near Dikanki. Myrhorod], Kharkiv: Prapor, 391 p.
##submission.downloads##
Опубліковано
2020-09-15
Номер
Розділ
СМІХ МИСТЕЦТВА ТА МИСТЕЦТВО СМІХА
Ліцензія
Авторське право (c) 2020 Докса
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Attribution-NonCommercial 4.0 International (CC BY-NC 4.0).
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) роботи, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).