ВДАВАНИЙ ПАТОС ДЕКОНСТРУКЦІЇ
DOI:
https://doi.org/10.18524/2410-2601.2020.2(34).218084Ключові слова:
деконструкція, карнавал, серйозно-сміхові жанри, досвід, художній твірАнотація
Ця попередня розвідка ставить питання про засади деконструкції. ЇЇ структурні елементи розглядаються на прикладі конкретного мистецького твору та порівнюються з принципами серйозно-сміхових жанрів. Із співставлення деконструкції і карнавального світосприйняття здобувається висновок про суперечність деконструкції як такої принципам екзистенції людини.
Посилання
Bakhtin, M. M. (1990) Tvorchestvo Fransua Rable i narodnayia kultura srednevekovia i Renessansa [Rabelais and its world], Moskva, Khudozhestvennayia literatura, pp. 543.
Kovalova, N. I., Levchenko, V. L. (2018) Sfera estetychnoho u filosofskykh ta intelektualnykh refleksiiakh XX storichchia [Sphere of esthetics in philosophical and intellectual reflections of XX centure], v: Ukrainski kulturolohichni studii, № 2 (3), Kyiv, pp. 8–13.
Shpet, H. (2007) Estetycheskiye fragmenty [Esthetical fragments], v: Shpet, H. Iskusstvo kak vid znanyia. Izbrannye trudy po filosofii kultury, Moskva, ROSSPEN, pp.173–323.
Hirschhorn, T. (2018) Künstler/innenbuch «Never Give Up The Spot», München, Museum Villa Stuck.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2020 Докса
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Attribution-NonCommercial 4.0 International (CC BY-NC 4.0).
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) роботи, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).