СМІХ ЯК ЧИННИК ЛЕГІТИМАЦІЇ ПОЛІТИКИ
Анотація
Для гуманістичного та ефективного вирішення нагальних питань життя суспільства, людини політика потребує свободного, безпримусового визнання (підтримки) соціальних сил (держателів ресурсів суспільних перетворень) та, як мистецтво можливого, – постійного знайдення нових шляхів реалізації. Саме це в основному й складає зміст поняття “легітимація політики”. Значення дослідження легітимації політики як наукової проблеми визначається, по-перше, протистоянням (відчуженням) світу системи життєвому світу, по-друге, наростанням взаємовпливу і взаємозалежності на планеті, по-третє, необхідністю забезпечення виживання людства не лише в фізичному, але й в духовному плані, в усьому розмаїтті його культурних практик і творчих проявів.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Attribution-NonCommercial 4.0 International (CC BY-NC 4.0).
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) роботи, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).