КОМІЧНЕ У ХУДОЖНІЙ ЛІТЕРАТУРІ АБСУРДУ
Анотація
У 1959 році на запитання до А. Камю – однієї з основних постатей філософії абсурду: «Чи є у вашій філософії тема, яка, на Вашу думку, важлива, і якою нехтували Ваші коментатори?», філософ відповів: «Гумор». Проблема абсурду, що народжується з конфронтації між покликанням людини і мовчазною відповіддю світу, з бажання задовольнити ностальгію людини по універсуму інших людей, універсуму, сповненому любов’ю, миру і взаєморозуміння так чи інакше порушувалася в історії філософської думки (Тертуліан, Августин Блаженний, Паскаль, К’єркегор та ін.).
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Attribution-NonCommercial 4.0 International (CC BY-NC 4.0).
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) роботи, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).