СИМВОЛІКА ЗБРОЇ В ДАВНЬОГРЕЦЬКІЙ МІФОЛОГІЇ
Анотація
Осмислення такого складного феномену, як міфологія, має самоцінне значення, а також допомагає зрозуміти універсалії власної та інонаціональної культури, виокремити в них перехідне та трансісторичне. Це завдання актуалізується в період активізації міжкультурних контактів, які потребують створення адекватного образу націй та їхніх історичних взаємодій. Результати дослідження міфології збагатили та продовжують збагачувати такі науки, як історія, філософія, естетика, культурологія, релігієзнавство, психологія, мовознавство, етнологія.
Посилання
Асмолов К. В. История холодного оружия. Восток и Запад.– М., 1993.
Голосовкер Я. Сказания о титанах.– М.: Высшая школа, 1993.
Лосев А. Античная мифология в ее историческом развитии.– М., 1957.
Мифологический словарь / Гл. ред. Е. М. Мелетинский.– М.: Советская
энциклопедия, 1991.
Тресиддер Дж. Словарь символов.– М.: ФАИР-ПРЕСС, 1999.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Attribution-NonCommercial 4.0 International (CC BY-NC 4.0).
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) роботи, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).