ФІЛОСОФІЯ КАНТА В МЕЖАХ ВЕЛИКОГО ЧАСУ: ДО 300-Ї РІЧНИЦІ З ДНЯ НАРОДЖЕННЯ (Частина 1)
DOI:
https://doi.org/10.18524/2410-2601.2024.2(42).333052Ключові слова:
філософія Канта, метафілософія, параметричний аналіз, річ у собіАнотація
Розгляд кантівського філософського вчення здійснюється в межах метафілософського підходу, розробленого автором, що передбачає опис, аналіз та оцінку будь‑якого філософського вчення (системи) як точки перетину й результату взаємодії низки різноманітних чинників (соціо‑культурних, логіко‑теоретичних, екзистенційних тощо). Цей підхід конкретизується через введення своєрідної «параметричної» моделі аналізу результатів філософської думки. Особлива увага приділяється ключовому поняттю філософії Канта – «речі в собі». (Тут публікується перша частина цієї праці).
Посилання
Rodzhero, O. (2022) Metodolohichni notatky do metafilosofii yak filosofskoi dystsypliny [Methodological notes on metaphilosophy as a philosophical discipline], Δόξα / Doksa: zbirnyk naukovykh prats z filosofii ta filologii, (2(38)), pp. 23–27. [in Ukrainian].
Jacobi, F. H. (1976) Werke. Vol. 2. Darmstadt: Wissenschaftliche Buchgesellschaft. 304 p.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія

Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Attribution-NonCommercial 4.0 International (CC BY-NC 4.0).
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) роботи, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).