НІЦШЕАНСТВО ТА ПРОБЛЕМИ СУЧАСНОЇ МОРАЛІ
DOI:
https://doi.org/10.18524/2410-2601.2017.2(28).142020Ключові слова:
традиційні цінності, сучасна мораль, ніцшеанство, християнствоАнотація
Сучасна мораль дає людині відчуття того, що вона не гвинтик безглуздої машини, а творець майбутнього і один з будівельників самого себе і цього світу. Моральність такого роду мислилася в ніцшеанцеві, що гаряче відстоює велич людського духу, чистоту і новизну цілей, рішучість відкинути занепалі ланцюги умовностей, догми і забобони цивілізації, що потрапила в глибоку кризу.Посилання
Kutlunin A. K., Malyshev M. F. (1990) Estetizm kak sposob ponimaniya zhizni v filosofii Nitzhe [Estheticism as a way of understanding of life in Nietzsche’s philosophy], Filosofskiye nauki. Sbornik nauchnyh trudov po filosofii. V³p. 9, Kyiv, 167 p.
Nitzhe F.V. (2015) Vesyelaya nauka [Cheerful science], Moscow, Folio, 560 p.
Fukujama F. (2004) Doveriye [Trust], Moscow, OOO AST, 730 p.
Ril A. (1999) Nitzhe kak hudozhniki myslitel: biografija otdelnoy lichnosti [Nietzsche as artist and thinker: biography of the individual]. Moscow, Elektropechatnya K. A. Chetverikova, 124 p.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2020 Докса
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Attribution-NonCommercial 4.0 International (CC BY-NC 4.0).
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) роботи, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).