З ІСТОРІЇ РАДЯНСЬКОЇ ФІЛОСОФІЇ 60-70-Х РОКІВ (частина 2)
DOI:
https://doi.org/10.18524/2410-2601.2017.2(28).142072Ключові слова:
історія філософії, радянська філософія, філософська освітаАнотація
Цей текст є продовженням бесіди професора Олексія Миколайовича Роджеро з випускниками філософського факультету Одеського національного університету імені І. І. Мечникова Валентиною Рожковської та Катериною Герман та є розширеним варіантом інтерв’ю, яке було взято В. Рожковської та К. Герман у О. М. Роджеро у травні 2017 року у межах проекту «Усні історії філософів» (керівник проекту - професор І. В. Голубович).Посилання
(2015) Dva pis’ma o Merabe Mamardashvili: A. N. Rodzhero – N. S. Avtonomovoj [Two letters on Merab Mamardashvili: A.N. Rodzhero – N.S. Avtonomova], Toposy filosofii Natalii Avtonomovoj. K jubileju, Moscow, ROSSPJeN, pp.404–414.
Rodzhero A. (2015) Iz vospominanij ob Je. Zil’bermane [From memories on E. Zilberman], Zil’berman R. O vozmozhnosti ljubvi. Radost’ i gorech’ dlinnoju v zhizn’: istorija filosofa Davida Zil’bermana. Spb., Aletejja, pp. 253–270.
##submission.downloads##
Опубліковано
2017-12-15
Номер
Розділ
ІНТЕЛЕКТУАЛЬНІ БІОГРАФІЧНІ РЕМАРКИ
Ліцензія
Авторське право (c) 2020 Докса
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Attribution-NonCommercial 4.0 International (CC BY-NC 4.0).
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) роботи, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).