ФЕНОМЕНИ СПОТВОРЕНОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ТА СПОТВОРЕНОЇ ПАМ’ЯТІ В КОНТЕКСТІ СУЧАСНОГО КОНФЛІКТУ НА ДОНБАСІ
DOI:
https://doi.org/10.18524/2410-2601.2017.1(27).143712Ключові слова:
подія, Луганськ, ідентичність, пам’ять,Анотація
В статті аналізуються особливості сприйняття подій, які відбувались в Луганську весною та влітку 2014 року. Виявлені феномени зміни ідентичності та спотворення пам’яті у свідомості спостерігачів та учасників подій.
Посилання
Aron R. (2000) Vvedeniye v filosofiyu istorii [Introduction to Philosophy of History], Aron R. Izbrannoye: Vvedeniye v filosofiyu istorii.– M., PERSE; Spb., Universitetskaya kniga, 524 p.
Eremenko A. M. (2005) Istoriya kak sobytiynost [History as event]. V 2 tt. Lugansk, RIO LAVD, T. 1, 544 p.
Kozellek R. (2005) Minule maybutne. Pro semantiku istorichnogo chasu [The coming out future. About the semantics of historical time]. K., Dukh i litera, 380 p.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2020 Докса
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Attribution-NonCommercial 4.0 International (CC BY-NC 4.0).
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) роботи, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).