ПРОБЛЕМИ ІДЕНТИЧНОСТІ В «КОРОЛІ ЛІРІ» В. ШЕКСПІРА
DOI:
https://doi.org/10.18524/2410-2601.2017.1(27).143719Ключові слова:
ідентичність, Шекспір, «Король Лір», перевтілення, гра,Анотація
У статті пропонується класифікація різних типів трансформації особистісної ідентичності, які зустрічаються в творах Шекспіра. Розглядається ігровий аспект перевтілень. На прикладі «Короля Ліра» демонструється випадок «подвійної ідентичності».
Посилання
Pinskiy L. E. (1989) Magistralnyy syuzhet [Magistral plot]. M., Sovetskiy pisatel. 412 p.
Smirnov A. (1958) O masterstve Shekspira [On the skill of Shakespeare], Shekspirovskiy sbornik. 1958 g. / red. A. A. Anikst i A. L. Shteyn, M., Vserossiyskoye teatralnoye obshchestvo. pp. 45–78.
Buchan J. (2010.) The three Hostages, The Complete Richard Hannay Stories, Wordsworth Classics, 990 p.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2020 Докса
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Attribution-NonCommercial 4.0 International (CC BY-NC 4.0).
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) роботи, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).