О КОМИЧЕСКОМ И ТРАГИЧЕСКОМ В ПЬЕСЕ А. П. ЧЕХОВА “ВИШНЁВЫЙ САД”
DOI:
https://doi.org/10.18524/2410-2601.2002.2.179006Анотація
Пьеса А. П. Чехова “Вишнёвый сад” была написана в 1903 году, однако определение жанра этого произведения остаётся предметом споров литераторов, критиков, режиссёров, актёров и поныне. Премьера спектакля “Вишнёвый сад” состоялась 17 января 1904 года на сцене Московского Художественного Театра. Чехов, любивший Художественный Театр, писавший для него, критиковавший, но в целом принимавший постановки своих пьес на сцене этого театра, категорически не принял трактовки “Вишнёвого сада”, предложенной МХТ. “Почему на афишах и в газетных объявлениях моя пьеса так упорно называется драмой? Немирович и Алексеев (Станиславский) в моей пьесе видят положительно не то, что я написал, и я готов дать какое угодно слово, что они ни разу не прочли внимательно моей пьесы”, – возмущался Чехов в письме к О. Л. Книппер от 10 апреля 1904 г.##submission.downloads##
Опубліковано
2019-09-24
Номер
Розділ
КОМІЧНЕ У МИСТЕЦТВІ
Ліцензія
Авторське право (c) 2020 Докса
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Attribution-NonCommercial 4.0 International (CC BY-NC 4.0).
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) роботи, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).