СМЕХ В СМИРИТЕЛЬНОЙ РУБАШКЕ
DOI:
https://doi.org/10.18524/2410-2601.2003.3.179148Анотація
Многочисленные исследования смеха и смеховой культуры показывают, что различное понимание смеха как феномена жизни обычного человека в философии, как правило, обусловлено той или иной методологической позицией. При этом оказывается проблематичной попытка философского мышления охватить феномен смеха во всем многообразии его проявлений. В процессе философского исследования смеха остаются за скобками те его особенности, которые не ухватываются рациональными средствами, в понятийной форме. Философия стремится определить в качестве своего предмета то, что каким-то образом связано со сферой сознания или может быть осознано и выражено в соответствии с требованиями дискурсивного мышления. Это принято считать верным путем к истине, который опирается на последовательность и точность изложения, а также обеспечивает общезначимость понимания текста.##submission.downloads##
Опубліковано
2009-01-01
Номер
Розділ
СМІХ ТА ЕКЗИСТЕНЦІЯ ЛЮДИНИ
Ліцензія
Авторське право (c) 2020 Докса
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Attribution-NonCommercial 4.0 International (CC BY-NC 4.0).
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) роботи, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).