СМЕХОNET, ИЛИ СМЕХА НЕТ
DOI:
https://doi.org/10.18524/2410-2601.2003.3.179156Анотація
Интернет как социокультурное явление рассматривается нередко в качестве глобальной модели современной и даже в некотором роде «фьючерсной» коммуникативной системы (в том смысле, что в будущем обещает дать больше, нежели способен предоставить сейчас). Другим аспектом изучения Интернета является понимание его как глобальной формы трансформации сознания (как индивидуального, так и коллективного). Представляется, что в связи с существованием таких функций у Интернета он давно уже заслуживает специального и всестороннего научного анализа.##submission.downloads##
Опубліковано
2009-01-01
Номер
Розділ
СОЦІОКУЛЬТУРНІ ПАРАМЕТРИ СМІХУ
Ліцензія
Авторське право (c) 2020 Докса
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Attribution-NonCommercial 4.0 International (CC BY-NC 4.0).
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) роботи, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).