ФУНКЦІЇ ПУБЛІЧНИХ МІСЬКИХ ПРОСТОРІВ
DOI:
https://doi.org/10.18524/2410-2601.2019.2(32).188638Ключові слова:
функціональність просторів, міські простори, функції міських просторів, символічний простір міста, нарратив міста, темпоральністьАнотація
В статті запропоновано модель функціональності публічних міських просторів, яка б дозволила оцінювати цю функціональність та відстежувати виникаючі дисфункції та нерівності в міському середовищі. Модель включає вісім базових функцій та дві додаткові, передбачає подальшу розробку та дослідження.
Посилання
Shymko, V. A. Gorodskoe prostranstvo: strukturno-ontologicheskiy eskiz. Retrieved April 1, 2019, from https://www.prostranstvo.media/gorodskoe- prostranstvo-strukturno-ontologicheskij-jeskiz/.
Krier, R. (1979) Urban Space, Academy Editions, London, 173 p.
Lefebvre, H. (1991) The Production of Spase, trans. D. Nicholson-Smith, Oxford: Blacrwell.
Lofland, L. (1998) The public realm, Transaction Publishers.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2020 Докса
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Attribution-NonCommercial 4.0 International (CC BY-NC 4.0).
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) роботи, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).