СМІШНЕ, ПУСТЕ ТА СУМНЕ В СУЧАСНІЙ ФІЛОСОФІЇ
DOI:
https://doi.org/10.18524/2410-2601.2006.9.211490Анотація
Більшість з тих, хто пише про загальний стан філософії в сучасному
світі, готові з тими чи іншими застереженнями використовувати як базову
метафору опозицію континентальної та острівної філософії. Під континентальною філософією маються на увазі численні філософські напрями, які домінують переважною мірою в Європі, тоді як до острівної традиції відносять провідні філософські уподобання представників англомовної цивілізації (головним чином її теперішнього основного стовпа – Сполучених Штатів Америки). Широко визнаною є гадка, що головною відмінністю острівної традиції від континентальної є більша схильність першої до сцієнтизму.
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2020 Докса
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Attribution-NonCommercial 4.0 International (CC BY-NC 4.0).
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) роботи, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).