ПРИПУСТИМЕ, СМІШНЕ І СУЩЕ В ДІАЛОЗІ ПЛАТОНА "ПРОТАГОР»
DOI:
https://doi.org/10.18524/2410-2601.2006.9.211557Анотація
Є дві суттєві характеристики, що визначають спосіб відносини людини до існуючого в рамках наукового дослідження. Ці показники становлять те, що Аристотель називає fойт. GЕойт і включає в себе, по-перше, dрйуфЮмз фп рсЬгмбфпт, «знання речей», ясне і чітке уявлення про які підлягають вивченню предметах, а по-друге, рбйдеЯб, виховання і освіту в певній дослідницької традиції. Людина, що володіє такого роду освіченістю, здатний розрізняти ФЯ кбл§т ~ Мx кбл§т PрпдЯдщуйн ї лЕгщн [3, 639a 2-5], ведеться мова про предмет зі знанням справи, або ж уявлення того, хто веде міркування, не відповідає дійсному стану речей. В останньому випадку дослідження рухається рбсN Фn цбйньменб, т. е. у цілому самих явищ.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2020 Докса
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Attribution-NonCommercial 4.0 International (CC BY-NC 4.0).
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) роботи, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).