ГУМОР У ФОЛЬКЛОРНІЙ ТВОРЧОСТІ УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ
Анотація
Науковці з найдавніших часів і до нинішніх відзначають велике значення гумору в житті людей. Звісно, що кожна людина – представник певної культури. Саме соціальне середовище, культура, що виростила її, детермінують системи національної особистості. Тому все нове, що створюється державними та адміністративними структурами у країні, яка швидко змінюється, повинно спиратися на свою історію, свою національну культуру, традиції. Роль та значення фольклорної творчості в своїх працях неодноразово аналізували М. Костомаров, В. Ф. Горленко, В. Ю. Келембатова, О. М. Кравець, Д. Угринович, М. Еліаде, В. Г. Кушнір, Р. Ф. Кирчів, І. Крип’якевич, В. Родзикевич та ін.
Посилання
Евреи шутят.– СПб., 1999.
Історія української культури.– К., 1994.
Колечко В. Роздуми про сучасну українську педагогіку // Рідна
школа.– 1999.– № 10.
Кушнір В. Г. Народознавство Одещини.– Одеса, 1998.
Українське народознавство.– Львів, 1994.
Українська минувшина.– К., 1994.
Уєльбек М. На пороге растерянности // Иностранная литература.–
– № 3.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Attribution-NonCommercial 4.0 International (CC BY-NC 4.0).
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) роботи, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).