МИСТЕЦТВО КАРИКАТУРИ В КРАЇНАХ СНД
Анотація
Когда в обществе наблюдаются глубокие кризисные явления, которые сопровождаются социальными и политическими изменениями, когда рушатся привычные общественные каноны и зарождаются новые, искусству также свойственны перерождения. Особенно остро реагирует на революционные общественные процессы искусство карикатуры. Так, потрясающие Европу наполеоновские войны вызвали бурное развитие карикатуры в Англии, Италии, Испании, Германии. Первая и вторая мировые войны прямо или косвенно повлияли на становление и развитие новой карикатуры, которую условно называют философской или проблемной графикой.
Посилання
Дмитриев А. Социология политического юмора: Очерки.– М.: Роспэн, 1998.
Златковский М. Юмор молодых. Сборник статей.– М.: РИК МК РФ, 2002.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Attribution-NonCommercial 4.0 International (CC BY-NC 4.0).
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) роботи, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).